Постинг
04.06.2024 16:06 -
Ч У Х Т Е ЛИ ?
Чухте ли?
1. Френските войници и офицери, които Макрон изпрати в Украйна вече ги завръщат в ковчези обратно в страната им. Те са толкова много, че нЕма мЕсто за них и ги струпват дори около Айфеловата кула. В Интернет го пише, показват и снимки на ковчезите с надпис на френски език на тях...
Ако ниЙ изпратимЕ наши войници, същото ще стане, послушайте патрона ни!
2. Патронът на Кръга ни, "Ала бала с президента", призова трезвомислещите у нас да изтерзенеят и по отношение на позцията си спрямо Украина. Този негов Призив бе творчески разтълкуван от сподвижницата му Татяна Дончева пред БНТ. Тя каза, че справедливи войни никога не е имало и за да има мир и да запазим живота на украинците тябва да се съобразим със силата на Русия, която има ядрени ракети, а също да спрем предоставянето на всякакви оръжия и помощи за Украина и да не купуваме нищо от тях. Така ще прекратим братоубийствената война, ще спасим живота на все по-малко оставащите украинци по вина на войнолюбците у нас, а освободените от руските войски територии ще станат част от свещената руска земя.
Подкрепяме призива му и настояваме той, патронът ни, да ни представлява на срещата на НАТО в Америка. А не някой друг, който да ни представи като маймуни....
.jpg)
Бащицо, творец на всичките добрини на света! Направи така, че на нашите войнолюбци да им уврат главите и да спасим Украина !
.jpg)
Долу войнолюбците!!! Време е за изтрезняване по отношение на позицята ни спрямо Украина!
Няма коментари
Търсене
За този блог

Гласове: 20296
