Постинг
18.05 21:42 -
ШЕСТТЕ НАЙ-ВАЖНИ НОВИНИ
1. Миле Китич е доволен от изпълнението на Дара,
2. Румен Радев е доволен от изпълнението на Дара,
3. Цеца Величкович е доволна от изпълнениета на Дара,
4. Или /иди/Йотова е доволна от изпълнението на Дара,
5. Гюза е доволна от изпълнението на Дара,
6. Михаела Доцова е доволна от изпълненето на Дара
Очаквам и една промяна:
До сега ако не сме доволни от нещо и някой популист ни обясни, че той ще реши проблема, какъвто е напр. здравеопазването, изразявайки недоверие към популиста, казвахме:
БАЛУМБА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ !
Дали вече при подобен казус, нека отнова да е здавеопазването, ако нЕкой популист почне отново да ни лъже, дали няма да актуализираме досега изказваното недоверие със
БАНГАРАНГА ЗДРАВЕОПАзВАНЕ ?
В подкрепа на хипотезата ми прибавям транскрипцията на една пианистка на песента на Дара и транскппицията й за изпълнение от два артиста, Цеца и Ибряма.
Интересът към песента на Дара е всячески, той измести на по-заден план войните в Газа, Иран, Ливан, агресията на Путин в Украина. Няма медия, която да не лайква тази наша победа, която нямаше да бъде възможна ако Мунчо не бе станал башбиринджия на страната. Той отключи вдъхновението на творците ни, които се стремят да достигнат нивото му.
Аз следя социалните мрежи,само един актинтик в профила си, вдовецът на Нери Терзиева, пише, че това не го вълнува. Би го развърнувало само изпълнение на Йосиф Кобзон. Ама вече не ставало, оти он умрел...
Миле Китеч, Румен Радев, он за нищо ги нема....
2. Румен Радев е доволен от изпълнението на Дара,
3. Цеца Величкович е доволна от изпълнениета на Дара,
4. Или /иди/Йотова е доволна от изпълнението на Дара,
5. Гюза е доволна от изпълнението на Дара,
6. Михаела Доцова е доволна от изпълненето на Дара
Очаквам и една промяна:
До сега ако не сме доволни от нещо и някой популист ни обясни, че той ще реши проблема, какъвто е напр. здравеопазването, изразявайки недоверие към популиста, казвахме:
БАЛУМБА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ !
Дали вече при подобен казус, нека отнова да е здавеопазването, ако нЕкой популист почне отново да ни лъже, дали няма да актуализираме досега изказваното недоверие със
БАНГАРАНГА ЗДРАВЕОПАзВАНЕ ?
В подкрепа на хипотезата ми прибавям транскрипцията на една пианистка на песента на Дара и транскппицията й за изпълнение от два артиста, Цеца и Ибряма.
Интересът към песента на Дара е всячески, той измести на по-заден план войните в Газа, Иран, Ливан, агресията на Путин в Украина. Няма медия, която да не лайква тази наша победа, която нямаше да бъде възможна ако Мунчо не бе станал башбиринджия на страната. Той отключи вдъхновението на творците ни, които се стремят да достигнат нивото му.
Аз следя социалните мрежи,само един актинтик в профила си, вдовецът на Нери Терзиева, пише, че това не го вълнува. Би го развърнувало само изпълнение на Йосиф Кобзон. Ама вече не ставало, оти он умрел...
Миле Китеч, Румен Радев, он за нищо ги нема....
Следващ постинг
Предишен постинг
1.
getmans1 -
Чудно как една песен успя да им бръке в задниците на някои, че и голяма бангаранга да им направи!?
18.05 21:58
18.05 21:58
от Лайпциг до Пекин и обратно.
Не шунтира и Балкана,
Вучич Тито стана!!!
А Радев е астро-близнак на Димитров.
Офф
цитирайНе шунтира и Балкана,
Вучич Тито стана!!!
А Радев е астро-близнак на Димитров.
Офф
Бае Коста, важно е какво ще каже Лили Иванова за изпълнението на Дара.
цитирайkvg55 написа:
Бае Коста, важно е какво ще каже Лили Иванова за изпълнението на Дара.
Наблюдаващият Лили ИвАнова оперативен рамотник на Центъра и писал в сводката си становището на Лили за Дара:
Лили на нейните години е била тясна като колибра, а тази сега кой я знае каква е....
Търсене
За този блог

Гласове: 20296
