Прочетен: 1555 Коментари: 8 Гласове:
Последна промяна: 06.05.2025 18:14
КОГАТО ОЩЕ НЕ ОСЪЗНАВАХ КАКВО Е ХИБРИДНАТА ВОЙНА...
Беше преди доста години, поне 20. В Музикалното училище имаше международен конкурс за ученици цигулари. Един кореец бе най-добър от всички. След изявата му отидох да го поздравя. За него пишеше, че учи във Виена, което означава, че говори немски. Нямаше го обаче, имаше някаква суматоха между него и журито, говорих с майка му. Тя се зарадва за гдето похвалих сина й, представи се, корейка, но веднага уточни, че не е от идиотите на север, а от Република Корея /РК/. Доста почакахме да се върне момчето, на което не дадоха първата награда и разговорът ни прподължи дълго време. Тя каза, че да се живее в РК е много напрегнато, защото идиотите от север непрекъснато ги плашат с ядрен удар или други погроми, в резултата на което животът в РК е много напрегнат и голяма част от хората психясват, има и самоубийсгва. Ако не беше томва напрежение, щяхме да сме много по-добре, каза тя, но така стана, че да се живее там става много трудно.
Извън темата ще опиша последната проработка на Ким, балони с водород с прикрепени под тях пластмасови торби с екскременти, които при подходяща посока на вятъра литват към РК. Цитираам протеста на Японското посолство в Суел, върху покрива на който се бе разпукал огромен балон с такъв товар и от улуците на посолството изчичаше товара от балона.
Мъжът й бил много добре финансово и за да може да учи детето им музика в Евопа и да живеят извън това напрежение, той ги уредил да пребивават във Виена. Помня тя как каза, че като слязра от самолета във Виена, почувствала, че тук хората живеят нормално, няма го напрежението, нагнетявано от идиотите от север.
Тогава понятието Хибридна война бе за мен още непознато, този тормоз над Хората от идиотитЕ от север възприех като идеологическа атака, но явно съм бол доста далеч от истината.
Тогава нямаше толкова много възможности за връзки по целия свят, още не бяха разработени /от идиотите/ методите как да се воюва срещу душите на хората, как да се всява хаос, да се заподмятват фалшиви новини, дезионформация пропаганда с цел всяване на противопоставяне между хората и отделите държави. Това накратко е оръжието на Путин, с което той поразява Хората по света с усилваща се мощ след „тридневната” му СВО в Украина. То е по-страшно от ракетие му, с които тероризира само Украина, избивайки населението й, защото не може да завладее страната с военна сила. Затова атресията му е насочена срещу Хората, срещу световната цивилизация.
Всеки ден съобщават, че ракети на Путин да поразили цивилни обекти на Украина, по нощите жилища със спящите хора в тях, през деня инфраструктура и кутурни паметници, болници, пристанища, енергийни обекти. Няма край! Този тероризъм срещу цяла една държава никой не може да спре, Хората, които научават за страданията на ранените и зи убитите, съпреживяват случващото се. Макар това варварство да става далеч от другите страни, Хората го съпреживяват и се питат, докога този изрод ще тероризира нормалните хора, които живеят по Божия закон и с достоинство извървяват земния си път. Изродът всява смут в душите им.
Има обаче и хорА, които се радват на тероризма на Путин над Украина и го считат за съвсем закономерен – за да прочисти изрода Украина от укронацистите, трябва да им скапе страната, та те да се предадат, да капитулират. Подозирам такива и ще поместя няколко имена:
Ив69, Мунчо, Джани, Венцивалери1951/Радостиналасаа, Шкембе войвода, Слави Василев, Антон Кутев.
Сигурно има и още, които са с отстранена опиративно ценностна система, а това означава движение без път, смисъл и посока, към бездната. Където те в името на Путин биха катурналии страната ни...
Едни от тези като се радват подскокнуват от радост, други от радост се изпускат и сернуват по мако или повече, а един от тези в списъка със сигурност след всеки успешен ракетен нальот на Путин срещу Украина постъпва в клиника за лайнопрливане. Няма да осветлявам кой е той...
.jpg)
Никакви помощи за Украина, та войната по-скоро да свърши !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06.05.2025 18:18
която като чуе за успехите на Путин срещу укронацистите, едни нейни жлезички започват да пръскат като водни оръдия.
Не само един е хибридният воин в сациалните мрежи, има и хибридни войнички...
06.05.2025 18:23
да вкарат личния състав. Докато начело на президентството е обидинителят на суверена и натовски офицер, Мунчо, он нема да допусне това. Всеки такъв опит он в зародиша от корена ще пущарами..
За "жалката палитра на безумието" ще пища постинг.
06.05.2025 18:27
Без неговата помощ щеше ли Путин така успешно за чисти Украина от укронацизЪма?
